Search for:

Projekt #čtyřčata

prodej čtyřech vilek v Mladé Boleslavi, Kosmonosech

Hledáte bydlení v Mladé Boleslavi a nespokojíte se s bytem? Chcete vlastní zahradu, ale nechcete dojíždět do okolních vesnic? Pokud jste si na předchozí otázky odpověděli ano, mám pro Vás v nabídce tento unikátní projekt Čtyřčata.

Jedná se o čtyři téměř identické rodinné domy se zahradou. Zastavěná plocha je dle projektové dokumentace 153 m2 o dispozici 3+kk. V ploše je započítané kryté parkovací stání pro automobil, technická místnost a dvě kryté terasy.

Tyto vilky se nachází ve velmi lukrativní lokalitě v Kosmonosech, dá se říci téměř v Mladé Boleslavi. Jedná se o klidnou zástavbu rodinných domů za prodejnou Hondy. Naleznete zde pohodové sousedství v soukromí, a navíc skvělou dostupnost do města na kroužky pro Vaše děti.

Domy byly postaveny v roce 2000 společností BOSTAS. Jedná se o kvalitní zděné domy z cihel Kintherm 36 cm, mají plastová okna a dveře, vytápění je řešeno kondenzačním plynovým kotlem, a navíc je zde komín pro krbová kamna. Vilky mají dokončené interiéry osvětlení, vestavné skříně, podlahové krytiny (koberce a dlažbu), kuchyňské linky včetně spotřebičů. Aktuálně probíhá vyhotovení energetických průkazů náročnosti budovy, proto zatím uvádím písmeno G.

Jelikož žije majitelka dlouhodobě v zahraničí, domy byly zazimovány a nikdo v nich nebydlel. Několik let se v nich pravidelně vytápělo a větralo a zahradníci udržovali zahrady. Nyní jsou z důvodu nevyužití odpojené přípojky plynu, elektřiny i vody. Veškeré soustavy jsou vypuštěné a bude zapotřebí před obnovením udělat potřebné revize.

Plochy pozemků z katastru:

  • vilka č. 1, Luční č.p. 969, dům 154 m2 a zahrada 538 m2
  • vilka č. 2, Květinová č.p. 970, dům 155 m2 a zahrada 433 m2
  • vilka č. 3, Květinová č.p. 979, dům 155 m2 a zahrada 554 m2
  • vilka č. 4, Jižní č.p. 982, dům 154 m2 a zahrada 450 m2

Uvedená cena 11.900.000,- Kč je za každý jeden dům. Vilky číslo 1 a 2 jsou přímo sousedící, tudíž by bylo možné propojit pozemky a využívat společnou zahradu.

V případě dalších dotazů či zájmu o prohlídku se na mě neváhejte obrátit.