Search for:
VYNIKAJÍCÍ
26 hodnocení na
Lenka Brodská
Lenka Brodská
2023-10-07
S realitní makléřkou paní Alenou Šulcovou máme s manželem výbornou zkušenost při koupi bytu. Velmi jsme ocenili profesionální přístup a služby ,,šité na míru". Její spolehlivost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k řešení situací nás přesvědčili o jejich kvalitách. Po kladné zkušenosti jsme využili služby paní Šulcové podruhé a to při pronájmu nemovitostí. Můžeme jenom doporučit!
Adrian-Patrik Nemšovský
Adrian-Patrik Nemšovský
2023-10-03
V Mladé Boleslavi jsem hledal byt k okamžitému nastěhování. Měl jsem to štěstí a natrefil jsem na paní Alenu Šulcovou, kterou musím maximálně doporučit. Velice vstřícná, usměvavá a ochotná makléřka, která mi zodpověděla všechny otázky a pomohla se vším oč jsem jí požádal. Hlavně díky ní bylo nastěhování a předání bytu rychlé a bez obtíží. Je to určitě žena na svém místě a je vidět, že práci dělá s nejlepším svědomím a vědomím a jde ji především o blaho klienta.
Iveta Oborilová
Iveta Oborilová
2023-08-30
Spolupráci s paní Šulcovou považuji za jednu z mých nejlepších zkušeností z realitního trhu, kéž by takto pracovali všichni realitní makléři a specialisté. Její přístup je profesionální, seriózní, ale i lidský. Paní Šulcová zařídila vše potřebné (i nad rámec svých pracovních povinností) tak, aby byl průběh prodeje hladký a úspěšný. Její práce je pečlivá a dotahovaná do konce – vždy jsem se na ni mohla spolehnout, a za to velice děkuji.
Miroslav Myška
Miroslav Myška
2023-08-15
Paní makléřka odvedla velice dobrou práci a pomohla nám s prodejem nemovitosti, která se nepodařila prodat prostřednictvím dvou předchozích makléřů z jiné realitky. Rozhodně mohu její služby doporučit.
Petr Zbudil
Petr Zbudil
2023-07-22
Při prodeji mého domu jsem byl velice spokojen. Jak s nabídkou domu na webu, tak samotným prodejem. Paní Šulcová zařídila v podstatě vše. Vřele doporučuji. Služba na profesionální úrovni.
Martin Kubín
Martin Kubín
2023-05-10
Plně spokojen se spoluprácí. Paní Šulcová je profesionál na svém místě, dokáže vyhodnotit potenciál u jednotlivých nájemců, pravidelně informovala o aktuálním stavu jednotlivých jednání a byla flexibilní v rámci jednání. Doporučuji.
Miroslav Jozifek
Miroslav Jozifek
2023-02-27
Vynikající jednání.Vše srozumitelné.Super👍
Interiérové studio Heth
Interiérové studio Heth
2023-02-27
Naprostá spokojenost.Skvělá komunikace, ochota hledat řešení v době nepřízně trhu,kompletní servis.Vyvážený přístup k prodávajícímu i kupujícímu/pronajímateli i nájemci.....Přes makléřku, jsme realizovali nejprve nákup nemovitosti a poté pronájem několika bytů.
Martin Kracik
Martin Kracik
2023-01-15
Velmi oceňuji profesionální a současně laskavý přístup, necítil jsem manipulativní "tlak", což je u makléřů jinak dost obvyklé a velmi nepříjemné. Přišlo mi to zkrátka profesionální a férové, jakkoliv se nakonec obchod neuskutečnil.
Michal Šášinka
Michal Šášinka
2023-01-06
Perfektní přístup paní makléřky. Lokalitu dobře znala a disponovala velmi detailní technickou dokumentací. Za mě velice profesionální přístup.